Dell 345-BEBH | 480 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 0.445 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Maht | 480 GB |
| Net weight | 0.145 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 136 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | 345-BEBH |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Toote nimetus | SSD / RI / 6Gb / 512e / Hot-plug / in 3.5" Hybrid Carrier/ 15G Rx50, Tx50 |
| Volume (m3) | 0.006336 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

